WhatsApp
Telefon
  • Fatih Mahallesi 894 Sokak No: 6 Dükkan :1 Esenyurt- İstanbul
Hakkımızda

Hakkımızda

Esenyurt  halı yıkama öncü Firması Karaelmas halı yıkama Esenyurt'ta  bulunan Müşterilerimize şok kampanya m2 Sadece 6'tlden başlayan fiyatlarla  Halılarınız Esenyurt'ta  bulunan Modern halı yıkama Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanıp siz  müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Karaelmas halı yıkama'da Esenyurt'ta öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil %100  güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Esenyurt halı yıkama'da ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Karaelmas halı yıkama  Güvenin adresi ayrıca Stor perde, Koltuk Yıkama, Yerin de yıkama, Yün yorgan yıkama hizmetide  vermekteyiz.

Beylikdüzü halı yıkama ve Koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız şirketi olarak siz değerli müşterilerimize daha uzun süre hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız, bizlere 0212 620 1167 numaradan iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve güvenin Karaelmas halı ve koltuk yıkamadır.
 
Beylikdüzü halı yıkama ve koltuk yıkama  hizmeti veren firmamız her zaman hijyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama kalitesi ile sizler de hizmet almak isterseniz adres bilgileriniz ile birlikte firmamıza iletişim bilgilerimiz ile başvurabilir ve halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Beylikdüzü halı yıkama deneyimli ve eğitimli personelimiz halılar hakkında çok fazla bilgi sahibi ve bu deneyimi çalışmalarına da aktararak sizleri memnun etmeye devam ediyor. Beylikdüzü halı yıkama Tecrübeli personelimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bu sektörü çok farklı bir boyuta taşıyoruz.
 
Avcılar Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Fabrikaları 5000 m2 kapalı alan tesisleri ile İstanbul genelinde şubelerimizle müşterilerine hizmet vermektedir. Avcılar Halı yıkama firmaları İstanbul olarak Şirket bünyemizde yaptığımız hizmetler şöyledir : * Makina halısı * El dokuma halıları ( Milas el dokuma, Bünyan el halısı, yağcıbedir, hereke, nepal, ısparta, ipek, çin halıları, iran, kula halıları ) * Stor perde temizleme * Koltuk yıkama * Yerinde halı yıkama hizmetleri * Halı kenarlarına overlok *Yorgan ve Battaniye yıkama * Kuru temizleme * Step halı temizliği gibi birçok üründe 30 yıldır 12 şubemizle İstanbul' da hizmet vermekteyiz.Biz Karaelmas Halı Yıkama olarak, Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt merkez olmak üzere hizmet veren Karaelmas Halı Yıkama kalitesi ile öne çıkmış, değerli İstanbul halkının haklı teveccühüne mazhar olan bir halı koltuk yıkama firmasıyız.