WhatsApp
Telefon
  • Fatih Mahallesi 894 Sokak No: 6 Dükkan :1 Esenyurt- İstanbul
Avcılar halı yıkama

Avcılar halı yıkama

Avcılar'da halı yıkama hizmeti almak için en doğru yerdesiniz. Siz değerli müşterilerimeze daha iyi daha kaliteli ve hijyen bir  hizmet sunmak için günümüzde ki moderen teknolojinin sınırsız avantajlarını kulanan. Günay halı ve koltuk yıkama söktöründe sürekli kendini yenilemektedir avcılar ilçesinde Geniş servis ağı imkanımızla.
Cihangir halı yıkama, Gümüşpala halı yıkama, Firüzköy halı yıkama, Yorgan yıkama, Halı yıkama Koltuk yıkama, Battaniye yıkama, Yatak yıkama  Hizmetlerimiz mevcuttur. 
Aynı zamabda Esenyurt halı yıkama ve Beylikdüzü Halı yıkama olmak üzere Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü'nün tüm mahalle ve semtlere ücretsiz servis imkanımız vardır.
Günay halı yıkamayı tercih ederek yıkatmış olduğunuz ürünleri garanti altına almış oldunuz.Halıların Bakımı ve Temizliği

Dünyada ki pek çok evin vazgeçilmez eşyalarından olan halıların bakımı halıların görünümü ve uzun ömürlü olması için son derece önemlidir. Bu bakım ve temizlik işlemi her ne kadar önemli olsa da bazı halı sahipleri halılarını profesyonel hizmetlere vermeyi tercih etmeyip kendileri temizlemeye çalışmaktadır. İnsanlar her ne kadar halılarını kendileri temizlemeye çalışsalar da yaptıkları birçok hata bulunmaktadır. Bu hatalar arasında halıları silkelemek, çırpmak, dövmek, kuruması için güneşe bırakmak bulunuyor. Böyle hatalar yapılarak temizlenmeye çalışılan halılar kısa sürede kullanım ömrünü doldurmuş oluyorlar. Bunun dışında halıları rutubette bırakmak ve halılar için uygun olmayan kimyasallar ile yıkamak da halılar için oldukça zararlıdır. Ayrıca kötü kimyasallar kullanılarak temizlenen halılar insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu gibi sebeplerden ötürü halılarını daha uzun ve daha sağlıklı kullanmak isteyen kişiler profesyonel halı yıkama hizmetlerini tercih etmelidir. Halı yıkama hizmeti veren firmalar bünyesinde bulundurduğu eğitimli çalışanları ile halılara uygun olarak üretilmiş özel şampuanlarla yıkayarak hem halılarınızı hem de halı sahiplerinin sağlığını korur.

SİPARİŞ ALIMI 

Telefonla veya İnternet yoluyla siparişlerinizi bildirdiğiniz anda bilgisayar programına işlenir belirlenen tarihte servis gönderilir.

TOZ ALMA 

Halılarınız yıkamadan önce tek tek toz alma makinasında tozu alınır. Tozu alınmayan halının dibinde çamurlaşma olur.Halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle yüksek güçlü toz alma makinalarımızda itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer.

HALI YIKAMA

Cinsine göre ayrılan halılar son sistem makinalarda antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır. Şampuan uygulanan halılar makinanın 18 fırçası ile ön ve arka yüzünden fırçalanarak derinlemesine temizlenir.

DURULAMA

Makinada halı yıkama şampuanıyla fırçalanan halınız daha sonra makinanın durulama bölümünde tazyikli su ile durulanır.

SIKMA

Yıkama işlemi biten halılar sıkma makinalarına alınarak genel olarak % 95 kuru olarak sıkma işlemi tamamlanır. Bu aşamadan sonrası halının bakıma alınacağı adımdır. Yıkanıp durulanan halılar suyundan sıkma makinasıyla arındırılır, bu sayede halıda sertleşme ve sararma olmaz.

KURUTMA

Halılarınız kuruması için kurutma odasında sıcak havayla kurutma ve nem alma işlemi yapılır ardından havalandırılır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra genel olarak % 95 kuru olarak makinadan çıkan halılar asma işlemine alınarak tamamen kuruması beklenir. Kuruma işlemi tamamlanan halılar sonrasında kontrol ve paketleme bölümüne alınarak poşetlenir ve paketlenir.

KONTROL

Kuruyan halıların temizlik kontrolü yapılır, bu aşamada parfümleme ve gerekirse bölgesel leke çıkartma işlemi uygulanabilir.

PAKETLEME

Tamamen kuruyan ve son kontrolü yapılan halılarınız teslimat için paketlenir ve bekleme alanına müşteri numarasına göre istiflenir.

TESLİMAT

Önceden belirlenen teslim tarihinde paketlenen halılar ücretsiz servisimizle, bildirdiğiniz adresinize teslim edilir.

Halı Yıkamada CORONA VİRÜS etkisi?

Halılarınızı Düzenli olarak yıkatmanızda meydana gelecek bakterilerden uzak tutar , Başta CORONA olmak üzere bir çok hastalık size ve sevdiklerinize bulaşma riskini azaltır. Özellikle Korona virüs taşıyan bi birey evinizde var ise hapşırma esnasında etrafa yaydığı virüs ve bakteriler yerlere yani en çok halılarımıza bulaşır, bu yüzden Esenyurt halı yıkama Beylikdüzü halı yıkama ve Avcılar halı yıkama olarak halının temizliği ne kadar hassas olduğunun dikkatini çekeriz. Halılar çocuklarımızın oyun parkı diyebiliriz kendimizi ve çocuklarımızı asla riske atmayalım. Profesyonel bi yardım almak isteyenlerin adresi Karaelmas Halı yıkamadır. Sağlıklı günler dileriz. 

Koronavirüse karşı kişisel temizlik ve hijyen koşulları çok önemli. Bunlara vurgu yapan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, çok önemli tavsiyelerde bulundu.
Koronavirüsten korunmanın yollarından biri de bağışıklık sistemini güçlendirmek. Peki bağışıklığımızı güçlü tutmak için ne yiyip içmeliyiz? Diyetisyen  Nevra Demirel, virüslere karşı bağışıklığı güçlendirmek için neler tüketmemiz gerektiğini anlatıyor. Başka bi pencereden de bakarsak Kişisel temizlik bi yana  evimizde üzerine bastığımız ve üzerine oturduğumuz  Halı ve Koltuklarımızı düzenli olarak yıkatırsak kendimizi virüs ve bakterilere karşı güvence altına almış olabilir. Esenyurt Halı yıkama, Beylikdüzü Halı yıkama ve Avcılar halı yıkama gibi istanbulun biçok bölgesinde faaliyette bulunan Karaelmas halı yıkama firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. 

Halı, kilim, yolluk, yorgan, battaniye, koltuk kullanım alanlarındaki gözle görülmeyen Virüs, toz ve bakterileri tüylerinde ve üzerinde çokca tutarlar. Günlük yapılan temizleme işlemleri halıların aralarına inen, gözle görülemeyen kirleri temizlemek için yeterli olmaz. Bu yüzden bu işlemi düzenli aralıklarla profesyonel halı yıkama tesisleri gerekmektedir. Esenyurt halı yıkama, Avcılar halı yıkama ve Beylikdüzü halı yıkama  bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız siz değerli istanbul halkına her zaman en kaliteli en kızlı hizmeti vermekteyiz. Profesyonel bi hizmet almak istiyor iseniz Bizleri tercih edin. 

Normal temizlik rutininizi tamamlayıp evinizi dezenfekte ettiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak Koltuk, Halı, Yastık, Yorgan ve Battaniye gibi eşyalarınız genellikle gözden kaçmaktadır. Bu yüzeyler aslında en çok temas ettiğiniz alanlardır.

Koltuklarınız günün sonunda dinlenmek için rahatlatıcı bir yerdir. Yastık ve yorganlarınız, uyurken sarıldığınız ve yüzünüzle direkt temas eden yüzeylerdir.

Toplumumuzun “Bahar Temizliği” adını verdiği rutin ev temizliğine başlamadan önce halılarınızı, yastık, yorgan, yatak ve koltuklarınızı profesyonel bir servis tarafından temizletmeniz ilk işlem olmalıdır.

Yeni tip Covid-19 virüsünün geçmişte test edilen türler gibi olduğu kanıtlanırsa, hastane sınıfı bir dezenfektanla profesyonel temizlik, ev tekstillerinizde koronavirüsün hayatta kalma şansını azaltabilir.

“Temizlik çözümlerimiz alerjensizdir ve evcil hayvanlar ile çocuklar için güvenlidir.”

Yetkili devlet kurumları, koronavirüs ile mücadelede alacağı yeni kararlara kadar Kavaklı Halı Yıkama tüm temizlik hizmetleri ile Koronavirüse ile savaşmaya devam edecektir. Ayrıca ekiplerimiz koltuk yıkama  ve yatak yıkama gibi evinizde gerçekleştirilmesi gereken temizlik hizmetlerinde, evinize girmeden önce, kullanılan tüm ekipmanları dezenfekte edecektir.

Hizmetlerimiz, profesyonel Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Yastık Yıkama, Yorgan Yıkama, Nevresim Takımı Yıkama ve Halı kenar Tamiri uygulamalarından oluşmaktadır.

Geç olmadan ailenizi ve sağlığınızı koruyun! Şimdi servisimizi arayın ve eşyalarınızı profesyonel olarak %100 hijyen garantisi ile temizletin.

Sağlıklı bir yaşam dileklerimizle!

Birlikte Başarabiliriz.

- Temizlenmeyen halılar korona virüse 'kapı' açıyor "Evdeki halıların periyodik olarak temizlenmesi gerekir" Koronavirüs halı yıkamacılara ilgiyi artırdı Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürüyor.


 Temizlenmeyen halılar korona virüse 'kapı' açıyor

"Evdeki halıların periyodik olarak temizlenmesi gerekir"

Koronavirüs halı yıkamacılara ilgiyi artırdı

İSTANBUL - Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürüyor. Uzmanlar, kişisel bakım kadar ev temizliğinin de önemine vurgu yapıyorlar. Ev temizliği denince akla gelen en önemli eşyalardan halıların temizliği de bu noktada önem kazanıyor. Temizlenmeyen halılar koronavirüse 'kapı' açıyor. Türkiye Halı Yıkamacılar Konfederasyon Genel Başkanı Uğur Avni Başarır, "Evlerimizde, halılar bebeklerin oyun alanıdır. Sürekli temas halinde olduğumuz yerlerdir. Bakteri ve mikrobu en çok barındıran yerler halılardır. Evlerde temizliğin başlangıç noktası halılardır. Bu sebeple vatandaşlarımız halılarını düzenli, periyodik aralıklarla yıkatmalıdır." dedi.

Çin'de ortaya çıkan hızla tüm dünyaya yayılan koronavirüs sebebiyle vatandaşlara zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları öneriliyor. Bunun yanında olası koronavirüsün bulaşmaması için de vatandaşlar tedbirler almaya devam ediyor. Bu tedbirler kapsamında ise vatandaşlar halı, koltuk gibi kolay kirlenebilen, bakteri taşıyabilen yerlerin temiz tutulmasına dikkat ediliyor. Aynı zamanda küçük çocukların oyun alanı da olan halıların temizliği önem taşıyor.

"Evlerde temizliğin başlangıç noktası halılardır"

Esenyurt halı yıkama  Beylikdüzü halı yıkama  ve Avcılar halı yıkama olarak Halıların temizliğinin önemi hakkında açıklamalarda bulunan Türkiye Halı Yıkamacılar Konfederasyon Genel Başkanı Uğur Avni Başarır, "Ülkemiz ve dünyamız küresel bir salgınla karşı karşıya. Bu küresel salgınla mücadelede önemli bir konu da kişisel temizliktir. Bunun yanında ortam temizliği de çok önemlidir. Ortam temizliği denince akla gelen ve en çok vakit geçirdiğimiz evlerimiz, dolayısıyla halılarımızın temizliği çok önemlidir. Evlerimizde, halılar bebeklerin oyun alanıdır. Sürekli temas halinde olduğumuz yerlerdir. Bakteri ve mikrobu en çok barındıran yerler halılardır. Evlerde temizliğin başlangıç noktası halılardır. Bu sebeple vatandaşlarımız halılarını düzenli, periyodik aralıklarla yıkatmalıdır." dedi.

"Halı yıkatma da bilinen, güvenilir firmalar tercih edilmeli"

Vatandaşların halı yıkatma konusunda bilinçli olması gerektiğini de ifade eden Başarır, "Halı yıkatma konusunda bilinçli vatandaşlarımız bu dönemde halı yıkamacılara olan talebi arttırdı. Halı yıkatırken müşterilerimiz fiyat aralığına takılmamalılar, halı yıkama seçerken de bilinen firmaları, güvenilir firmaları tercih etmeliler. Halıları yıkarken yıkamacılarımız Sağlık Bakanlığı'nın onaylamış olduğu dezenfektan ve temizlik ürünlerini kullanıyor. Halıları belirli kurallara uygun şekilde evlerin kapısından alıyoruz, müşterilerle temas olmuyor. Halıları 3 gün içinde tekrar temizleyip, yıkayıp kapıya getiriyoruz. Temizliğe evlerden başlatmalıyız. Vatandaşları bu konuda bilinçlendirmek adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

T.C. Sağlık Bakanlığı evde yapılması gerekenler hakkında aşağıdaki bilgileri tavsiye ediyor.

  1. Ziyaretçi kabul etmeyin.
  2. Mümkünse ayrı bir oda da kalın.
  3. Odanızı sık sık havalandırın.
  4. Evin ortak alanlarında mutlaka tıbbi maske takın.
  5. Mümkünse ayrı tuvalet ve banyo kullanın.
  6. Ayrı tuvalet veya banyo yoksa bu alanlarda mutlaka maske takın, bu alanları her kullanımdan sonra temizleyin.
  7. Sık sık el hijyeni sağlayın (ellerinizi su ve normal sabunla yıkayın ve alkollü el antiseptiği ile ovalayın.)

karantina kurallari - Korona Virüse Karşı Ev Temizliği

karantina kurallari 2 - Korona Virüse Karşı Ev Temizliği

Yapılan araştırmalara göre virüs 65 yaş üstü ve kronik hastalıkları olan kişilerde ölümcül etkiye sahip olurken bazı vakalarda belirti bile göstermiyor ve bu özelliği ile gizemli virüsde deniliyor.

Son verilere göre İtalya ve İspanya’daki ölüm vakaları Çin’deki ölüm oranlarını geçmiş durumda, özellikle İtalya ve İspanya’da durum çok kritik ve önlenemez bir hal almış durumda.